Всеукраїнський центр навчання і підтримки "Орієнтир"      

Всеукраїнський центр навчання і підтримки "Орієнтир"

            Навчально-консалтингове підприємство "Орієнтир"
Навчально-консалтингове підприємство "Орієнтир" було створено в 1999 р. Ми є одними з лідерів в сфері курсового навчання та проведення тренінгів, маючи мережу навчальних центрів в різних регіонах України. Нами впроваджуються інноваційні методи навчання та супроводу діяльності підприємств. Сучасні комп'ютерні технології дозволяють істотно підвищити якість освоєння навчальних матеріалів. На відміну від інших навчальних центрів, ми не тільки навчаємо, а й надаємо підтримку тим, хто пройшов навчання. Ми пропонуємо Вам різні форми і методи навчання. Вибирайте потрібний Вам навчальний курс. І не забувайте: "Три речі ніколи не повертаються - Час, Слово, Можливість". Час, використаний на Навчання, дасть Вам нові Можливості.
         Дистанційне онлайн навчання

Дистанційне онлайн навчання – це можливість навчання засобами Інтернету, що дозволить Вам вивчити навчальний курс, перебуваючи в будь-якому населеному пункті України. До переваг дистанційної освіти відноситься той факт, що Ви можете вчитися тоді, коли Вам це зручно, у будь-який час, не виходячи з дому. Вартість онлайн курсів нижче стаціонарних. Інтенсивність і тривалість занять Ви визначаєте самостійно.

         Курсове навчання у групах

Курсове навчання у групах дозволяє в навчальній аудиторії викласти матеріал курсистам. Зазвичай формуються міні-групи, в яких кількість учнів становить від 3 до 7 чоловік. Курсисти отримують всі необхідні навчальні матеріали: лекції в друкованому вигляді, методичні посібники, відеоуроки на дисках. Заняття ведуть досвідчені викладачі.

         Тренінги та майстер-класи

Тренінг - метод активного навчання, спрямований на розвиток Ваших знань, умінь і навичок. Тренінг дозволяє в найкоротший термін досягти бажаного результату - не тільки отримати нову інформацію, але і застосувати отримані знання на практиці. Ми спеціалізуємося на проведенні бізнес-тренінгів (в т.ч. корпоративних тренінгів), які розвивають навички персоналу для успішного виконання бізнес-завдань.

         Працевлаштування та підбір персоналу

Ми безкоштовно допомагаємо в працевлаштуванні тим, хто навчався на наших курсах або пройшов наші тренінги. Для цього потрібно заповнити Анкету, яка надається після закінчення курсу або тренінгу.

Авторизація

Контактні телефони

096-717-00-52
098-650-26-86
093-480-91-71