Всеукраїнський центр навчання і підтримки "Орієнтир"      

Всеукраїнський центр навчання і підтримки "Орієнтир"

      Загальна інформація про навчальний курс
Курси бухгалтерів ОдесаБухгалтерські курси в Одесі проходять в центрі міста в міні-групах. Також можна навчатися дистанційно. У процесі навчання бухгалтерів використовуються сучасні технології навчання, які зводять до мінімуму ручну роботу і дозволяють у невеликі терміни освоїти практику ведення обліку. Кожен курсист навчається за одним комп'ютером. При вивченні матеріалів з бухгалтерського обліку та роботі з програмою "1С:Бухгалтерія" використовуються методички з прикладами та завданнями.

Навчально-консалтингове підприємство "Орієнтир" має великий практичний досвід проведення даного курсу - понад 15 років. На відміну від інших навчальних центрів, ми спеціалізуємося на курсах бухгалтерського обліку та вивченні програми 1С. Наші викладачі є досвідченими практиками, які ведуть облік на декількох підприємствах різних форм власності та видів діяльності. По закінченні наших курсів Ви повинні вміти вести повний облік на невеликому підприємстві як головний бухгалтер і повноцінно працювати з програмою "1С:Бухгалтерія" версії 8.

       Для кого цей навчальний курс?

бухгалтерські курси ОдесаКурс "Бухгалтерський і податковий облік + програма" 1С: Бухгалтерія для України 8 " для тих, хто хоче:

Вивчити бухгалтерський і податковий облік, а також програму 1С з "нуля", отримати затребувані знання і заробляти гідні гроші.

Закріпити і розширити свої знання, отримати нові і впевнено вести облік на підприємствах різних форм власності та видів діяльності.

Комплексно вивчити саму останню версію програми "1С:Бухгалтерія 8 для України" (зараз без неї ведення обліку немислимо).

Автоматизувати, контролювати і розширювати власний бізнес.

       Можливі форми навчання

Курси бухгалтерів онлайнМи Вам пропонуємо дві форми навчання на вибір:

- Навчання в групах в нашому офісі. Формуються групи, в яких кількість учнів становить від 3 до 7 чоловік. Початок занять по мірі формування групи.

- Дистанційне онлайн навчання. Ви можете вчитися тоді, коли Вам це зручно, в будь-який час доби, не виходячи з дому. Навчання можна почати в будь-який день (докладніше >>).

      Що ми Вам надаємо в процесі навчання?

курси бухгалтерів Одеса1. Методичні посібники. При вивченні матеріалів з бухгалтерського та податкового обліку, а також роботі з програмою "1С:Бухгалтерія" використовуються кілька практичних посібників (більше 250 стор. тексту з теорією, прикладами, завданнями, ілюстраціями). В результаті, до мінімуму зводиться ручна робота по запису теорії або умов завдань. Також надаємо додатки з бланками основних звітів та планом рахунків.

бухгалтерські курси в Одесі2. Доступ до навчальних розділів на сайті. В процесі навчання Ви будете мати доступ до бази даних в розділі дистанційного навчання. Навчальні матеріали представлені у вигляді лекцій, відеоуроків, консультацій, законодавчої бази, тестів і контрольних завдань. Додаткове використання онлайн технологій в процесі стаціонарного навчання істотно підвищує його ефективність. Наше підприємство єдине в Україні, що застосовує дану методику.  Ознайомитися з усіма розділами >>>

курси бухгалтерського обліку Одеса3. Навчальну версію програми і відеокурс фірми 1С. Вам надається учбова версія програми "1С:Бухгалтерія 8". Вона дозволить Вам в домашніх умовах пройти всі етапи роботи з програмою 1С. Також надається видео курс фірми 1С "Ефективна робота з програмою "1С:Підприємство 8". Учбова версія має деякі обмеження (наприклад, не можна роздрукувати документи).

курси бухгалтерів 4. Авторські відео уроки. Ми надамо Вам наші авторські відео уроки, тривалістю більше 17 годин (їх можна записати на флешку). У відео курсі на прикладах розглядаються всі основні аспекти бухгалтерського і податкового обліку, а також принципи роботи в програмі "1С: Бухгалтерія". Таким чином, пропуск занять не буде катастрофою, так як відео урок є аналогом заняття в групі.

Курси бухобліку Одеса5. Знижки при купівлі програм 1С. Ви зможете купити ліцензійну базову версію програми "1С:Бухгалтерія 8" всього за 1200 грн. при її ринкової вартості 1560 грн., тобто знижка складе 360 грн. Базова версія призначена для ведення обліку на невеликих підприємствах різних форм власності та видів діяльності. Дану знижку можна буде отримати і після закінчення навчання.

курси бухгалтера Одеса6. Консультаційну підтримку. На відміну від інших навчальних центрів, ми не тільки навчаємо, але й надаємо підтримку тим, хто пройшов у нас курс навчання. Ви в процесі навчання і після його закінчення зможете отримувати допомогу у вигляді особистих, телефонних та онлайн консультацій з ведення бухгалтерського та податкового обліку та роботі з програмою 1С на своєму підприємстві. Для онлайн консультацій можна використовувати програми віддаленого доступу.

Свідоцтво про закінчення курсів7. Свідоцтво про закінчення курсів. Після проходження навчання видається Свідоцтво про закінчення курсів навчально-консалтингового підприємства "Орієнтир". У Свідоцтві зазначаються назва курсу, ПІБ курсиста, період навчання. Документ підписується і завіряється печаткою. Свідоцтво дозволяє надалі отримувати консультації на пільгових умовах, а також допомогу у працевлаштуванні.

вивчення бухгалтерського обліку в Одесі8. Допомога в працевлаштуванні. Після проходження навчання видається Свідоцтво про закінчення курсів навчально-консалтингового підприємства "Орієнтир". У Свідоцтві зазначаються назва курсу, ПІБ курсиста, період навчання. Документ підписується і завіряється печаткою. Свідоцтво дозволяє надалі отримувати консультації на пільгових умовах, а також допомогу у працевлаштуванні.

      Зміст навчального курсу

573789667

Навчальний курс складається з 24 розділів. Розділи включають лекції, практичні приклади, відео уроки, законодавчі акти, довідкові матеріали, рубрику "Питання-відповідь", тести і завдання. Розділи 01, 06, 07 доступні для перегляду і неавторизованим користувачам. Для отримання більш докладної інформації про розподіл та переходу до його змісту, натисніть на назву розділу.

01. Теоретичні основи бухгалтерського обліку

Ми дізнаємося, що таке бухгалтерський облік, які його види, хто є користувачами бухгалтерської інформації, які завдання ведення обліку і які функції бухгалтера. Поговоримо про об'єкти бухгалтерського обліку, тобто про те, що необхідно враховувати. Дізнаємося, що представляє собою головне правило бухгалтерського обліку.  Перейти до розділу >>

02. Баланс і його побудова

У розділі більш детально поговоримо про основний фінансовий звіт підприємств - бухгалтерський Балансі. Детально розглянемо його структуру, складові частини (Актив і Пасив). На прикладах подивимося як господарські операції впливають на Баланс.

03. Рахунки обліку та відображення операцій

В даному розділі ми розглянемо принципи відображення операцій з використанням рахунків бухгалтерського обліку. Для цього треба вивчити основні рахунки, їх класифікацію по відношенню до Балансу. На прикладах подивимося як правильно відобразити операції за допомогою проводок.

04. Основи податкового обліку (єдиний податок, ПДВ, податок на прибуток)

В даному розділі ознайомимося з основними податками: єдиним податком, податком на додану вартість і податком на прибуток. Ми розглянемо методику їх розрахунку та відображення в обліку. Також будуть вказані терміни сплати податків та здачі звітів.

05. Організація бухгалтерського обліку

В даному розділі розглянемо методологію організації бухгалтерського обліку. Які форми ведення обліку? Хто може вести облік? Які організаційні та регламентуючі облік документи повинні бути? Яка може бути облікова політика підприємства? Від відповідей на ці питання, в значній мірі, залежить якість і ефективність ведення обліку.

06. Загальні принципи роботи в 1С

Розглянемо загальні принципи роботи в програмі 1С, познайомимося з інтерфейсом, розглянемо механізм реєстрації операцій і формування звітності. Також поговоримо про довідники і регістри, які дозволяють зберігати дані про об'єкти аналітичного обліку. Основну увагу приділено принципам роботи з документами.  Перейти до розділу >>

07. Початок обліку в 1С

Починаємо практичну роботу з конфігурацією "Бухгалтерія для України" програми "1С:Підприємство" версії 8. Встановимо і запустимо програму. Введемо основні відомості про наше підприємство. Ми дізнаємося як можна вказати настройки користувача і встановити настройки програми.  Перейти до розділу >>

08. Заповнення довідників в програмі 1С

В даному розділі ми заповнимо довідник "Номенклатура", навчимося встановлювати різні типи цін на номенклатуру, вкажемо дані про контрагентів, навчимося виконувати основні дії в формах списку.

09. Кадровий облік

В даному розділі ми познайомимося з основами кадрового обліку на підприємствах, механізмом прийому співробітників на роботу і звільненням, особливістю обліку кадрів в 1С.

10. Введення залишків в 1С. Журнал операцій

В даному розділі ми введемо залишки по різних рахунках на початок місяця. Це буде актуально, якщо ви вводите дані в 1С на підприємстві, яке працює вже кілька місяців або років. Також познайомимося з журналом операцій і механізмом відображення господарських операцій.

11. Взаєморозрахунки з контрагентами. Банківські операції

В даному розділі ми будемо купувати і продавати товари оптом, перераховувати і отримувати гроші за безготівковим розрахунком. При цьому проаналізуємо різні варіанти торгівлі з контрагентами: без передоплати, з передоплатою, з частковою передоплатою. Також розглянемо операцію, пов'язану з розрахунково-касовим обслуговуванням банку.

12. Аналіз даних. Стандартні та управлінські звіти

В даному розділі навчимося проводити відбір і сортування документів в журналах, а також аналізувати накопичені дані за допомогою стандартних і управлінських звітів. Знання основ аналізу допоможе вам знаходити необхідну інформацію в узагальненому і аналітичному вигляді.

13. Облік основних засобів та нематеріальних активів

В даному розділі розглянемо особливості обліку двох видів необоротних активів: основних засобів і нематеріальних активів. До основних засобів належать матеріальні необоротні активи (будівлі, споруди, транспорт, обладнання, меблі тощо) вартістю більше 6000 грн. Нематеріальні активи включають програмне забезпечення, дозвільні документи (ліцензії, патенти), документи, що підтверджують право власності.

14. Облік малоцінних активів

Під малоцінними активами розуміються малоцінні необоротні активи та швидкозношувані предмети, а також бібліотечні фонди. В даному розділі розглянемо особливості обліку двох видів малоцінних активів: малоцінних необоротних матеріальних активів (МНМА) і малоцінних швидкозношуваних предметів (МШП). До МНМА належать матеріальні необоротні активи (обладнання, меблі, інструменти тощо) вартістю не більше 6000 грн. МШП включають малоцінні активи, які мають термін служби не більше 1 року.

15. Облік одержуваних і реалізованих послуг

Розглянемо особливості обліку послуг. На початку відобразимо операції з отримання послуг, з якими стикаються всі підприємства. Потім розберемо операції з надання (реалізації) послуг. Також познайомимося з особливістю обліку витрат, пов'язаних з наданням послуг.

16. Облік касових операцій і операцій з підзвітними особами

Розглянемо особливості обліку касових операцій і операцій з підзвітними особами. На початку проаналізуємо специфіку операцій з готівковими коштами (отрамання, витрати, обмеження, документація). Потім розберемо методику ведення обліку взаєморозрахунків з підзвітними особами. На конкретному прикладі розглянемо механізм відображення касових операцій і операцій з підзвітними особами в програмі 1С.

17. Облік оплати праці (частина 1)

В даному розділі розглянемо різні методи нарахування заробітної плати, механізм розрахунку лікарняних і відпускних. Перед виплатою зарплати треба з неї зробити утримання податків і внесків. Розглянемо основні утримання та нарахування ЄСВ з фонду оплати праці.

18. Облік оплати праці (частина 2)

Підготуємо нашу інформаційну базу для нарахування зарплати в програмі 1С. Розглянемо механізм нарахування і виплати заробітної плати та податків з неї в програмі 1С. Виплатимо зарплату різними способами (через касу і банк). Ознайомимося з особливостями виплати авансів по зарплаті.

19. Облік оплати праці (частина 3)

В даному розділі розглянемо порядок нарахування і виплати персоналу лікарняних та відпускних в 1С. Розглянемо особливості виплат за договорами цивільно-правового характеру.

20. Закриття місяця. Особливості обліку єдиного податку в 1С

В даному розділі навчимося закривати місяць в програмі 1С, тобто вивчимо послідовність підсумкових дій в кінці місяця після введення всіх документів за цей період. Розглянемо як правильно визначати фінансові результати (прибуток або збиток) за місяць. Також проаналізуємо особливості обліку єдиного податку в 1С.

21. Облік виробництва продукції

В даному розділі будемо враховувати процес виробництва готової продукції. Пройдемо всі основні етапи: закупівля матеріалів та обладнання, прийом на роботу виробничого працівника, складання калькуляції, передача матеріалів у виробництво, оприбуткування продукції на склад та її реалізація. Навчимося визначати і аналізувати фактичну собівартість виробленої продукції.

22. Регламентована звітність (частина 1)

В даному розділі познайомимося з принципами роботи з регламентованими (зовнішніми) звітами, які треба подавати в державні органи. Розглянемо Фінансовий звіт малого підприємства, Декларацію з податку на прибуток та Декларацію з ПДВ. Проаналізуємо склад показників звітів і їх взаємозв'язок з даними бухгалтерського обліку. Подивимося як можна вивантажити звіти в електронному вигляді з програми 1С для відправки до відповідних державних органів.

23. Регламентована звітність (частина 2)

Розглянемо механізм формування Декларації з єдиного податку, нарахування і сплати єдиного податку. Також сформуємо форму №1ДФ (звіт по ПДФО та військовому збору), Звіт з ЄСВ та Звіт до ФСС на випадок тимчасової втрати працездатності.

24. Додаткові уроки

У додаткових уроках розміщуються матеріали в текстовому і відео форматах, які не можна віднести до якогось розділу. Багато матеріалів підготовлені за вашими заявками. Також тут міститься відео урок, в якому показується як вивантажити інформаційну базу з 1С та розмістити її на сервері для перевірки викладачем.

      Безкоштовний доступ до навчальних розділів

Ви маєте можливість познайомитися з деякими розділами навчального курсу:

Всі розділи навчального курсу >>

01. Теоретичні основи бухгалтерського обліку >>

06. Загальні принципи роботи в 1С >>

07. Початок обліку в програмі 1С >>

Це дасть Вам можливість ознайомитися зі змістом курсу, переглянути відео уроки та лекції, пройти тести.

      Місце, час і тривалість навчання
Місце навчання: Одеса, вул.Базарна, 63, оф.702 (7 поверх; є ліфт).   Подивитися на мапі >>

Час навчання (на вибір): ранок (9.30 - 11.30), день (11.30 - 13.30 або 15.00 - 17.00), вечір (18.30 - 20.30).

Тривалість: від 1,5 до 2,5 місяців; 3 заняття на тиждень. Тривалість курсу залежить від тривалості одного заняття: 2 години або 3 години.

Після запису на курси бухгалтерів в м. Одеса ми повідомимо Вам дату початку занять і відповімо на Ваші запитання.

Увага! У найближчі дні починається навчання в групах.

      Вартість навчання та форми оплати
Види оплати (на вибір)
Сума Оплатити карткою
Одноразова оплата за весь курс ("Бухгалтерський облік + 1С")
3000 грн. >>
або Оплата частинами (2 платежа) 1600 грн. >>
Дистанційне онлайн навчання (докладніше >>) 1600 грн. >>

Примітка: при одночасному записі 2 і більше осіб діє 5% знижка.

Форми оплати: готівковий платіж в нашому офісі, банківський переказ, "Приват 24". Юридичним особам на електронну адресу надсилається Рахунок на оплату.

      Запис на курсове навчання

Запитати про курс бухгалтерського обліку в Одесі Записатися на курси бухгалтерів в Одесі або задати питання можна за вказаними телефонами або в онлайн режимі.

  (096) 717-00-52,  (093) 480-91-71

Після отримання нами Заявки на навчання ми зв'яжемося з Вами, повідомимо Вам орієнтовну або точну дату початку занять на курсах бухгалтерів в Одесі, обговоримо деталі і відповімо на питання.

Заявка на курси бухгалтерів і 1С Одеса

Онлайн заявка на навчання

"Три речі ніколи не повертаються - Час, Слово, Можливість"

Час, використаний на Навчання, дасть Вам нові Можливості

Авторизація

Контактні телефони

096-717-00-52
098-650-26-86
093-480-91-71