Всеукраїнський центр навчання і підтримки "Орієнтир"      

Всеукраїнський центр навчання і підтримки "Орієнтир"

     Загальна інформація про навчальний онлайн курс Оберіть мову  →

дистанційні курси бухгалтерів онлайн Навчальний курс "Бухгалтерський та податковий облік + програма "1С:Бухгалтерія 8" побудований на методиці онлайн навчання. Навчально-консалтингове підприємство "Орієнтир" вже кілька років активно використовує цей спосіб навчання бухгалтерії та 1С. Дистанційні онлайн курси бухгалтерів завойовують популярність, оскільки мають свої переваги. Сучасні комп'ютерні технології дозволяють підвищити ефективність освоєння навчальних матеріалів. Наш сайт оптимізований для навчання на мобільних пристроях, а це важливо з точки зору зручності вивчення матеріалів. По закінченні бухгалтерських курсів Ви повинні вміти вести повний облік на невеликому підприємстві як головний бухгалтер і повноцінно працювати з програмою "1С:Бухгалтерія 8".

     Переваги онлайн навчання

Ви можете вчитися, перебуваючи в будь-якому регіоні України, в будь-який зручний для Вас час, не виходячи з дому. Вартість бухгалтерських дистанційних курсів нижче стаціонарних. Інтенсивність і тривалість занять Ви регулюєте самостійно. Ви можете вибирати мову навчання (російська чи українська). Після закінчення стаціонарного навчання, в кращому випадку, у Вас залишиться методичка навчального центру, а в гіршому - списаний зошит. У нас же Ви отримуєте цілий набір матеріалів і механізмів підтримки (доступ на навчальний сайт, книга, практичні методички з ілюстраціями, відеоуроки тривалістю більше 17 годин на флешці, тести для закріплення пройденого матеріалу, доступ на сайт підтримки, відкрита лінія консультацій). Все це можна використовувати в будь-який час, в тому числі і після проходження навчального курсу.

      Для кого даний навчальний курс?

Курс "Бухгалтерський та податковий облік + програма" 1С: Бухгалтерія для України 8 " для тих, хто хоче:

Для тих, хто хоче вивчити бухгалтерський облік і програму 1С з "нуля", отримати затребувані знання і заробляти гідні гроші.

Закріпити і розширити свої знання, отримати нові і впевнено вести облік на підприємствах різних форм власності та видів діяльності.

Комплексно вивчити саму останню версію програми "1С: Бухгалтерія 8 для України" (зараз без неї ведення обліку немислимо).

Автоматизувати, контролювати і розвивати власний бізнес.

     Що ми Вам надаємо в процесі навчання?

Курси бухгалтерського обліку онлайн1. Доступ до навчальних розділів на сайті. Ми Вам надаємо логін і пароль доступу на сайт дистанційного навчання. Навчальні матеріали представлені у вигляді лекцій, відеоуроків, консультацій, тестів і контрольних завдань. Лекції та відеоуроки можна переглядати на сайті або завантажити на свій комп'ютер. Велика частина навчального матеріалу містить практичну частину, що дозволяє курсисту краще освоїти матеріали. Ознайомитися з розділами >>

Курси бухгалтерів онлайн 2. Навчальну версію програми 1С. Вам надається учбова версія програми "1С:Бухгалтерія 8", яка є аналогом робочої, але має деякі обмеження (наприклад, не можна роздрукувати документи).

3. Флеш-диск (флешку) з відеоуроками і практичні посібники. Ви отримуєте флешку з авторськими відео уроками або доступ до їх завантаження. Тривалість відео уроків - більш 17 годин. Також Ви отримуєте три практичних посібники (російською або українською мовою) обсягом понад 250 сторінок (теорія, приклади, ілюстрації, завдання), додатки з бланками основних звітів та планом рахунків. Навчальні матеріали, відправляються Вам по "Новій пошті" протягом 24 годин після оплати або оформлення Заявки на навчання

навчання бухгалтерії онлайн 4. Знижки при купівлі програм 1С. Курсисти можуть купити ліцензійну базову версію програми "1С: Бухгалтерія 8" за 2000 грн. при її ринкової вартості 2240 грн., тобто знижка складе 240 грн. Базова версія призначена для ведення обліку на невеликих підприємствах різних форм власності та видів діяльності. Дану знижку можна буде отримати і після закінчення навчання.

Курси бухгалтерів и 1С Бухгалтерія 5. Консультаційну підтримку. На відміну від інших навчальних центрів, ми не тільки навчаємо, але й надаємо підтримку тим, хто пройшов у нас курс навчання. Ви в процесі онлайн навчання і після його закінчення зможете отримувати допомогу у вигляді телефонних та онлайн консультацій з ведення бухгалтерського та податкового обліку та роботі з програмою 1С на своєму підприємстві. Для супроводження також можна використовувати програми віддаленого доступу.

Бухгалтерські онлайн курси 6. Свідоцтво про закінчення курсів. По закінченні видається (надсилається) Свідотство про закінчення курсів навчально-консалтингового підприємства "Орієнтир". У Свідоцтві зазначаються назва курсу, ПІБ курсиста, період навчання. Документ підписується і завіряється печаткою. Для отримання Свідоцтва треба виконати всі завдання курсу, а підсумкова база в програмі 1С повинна бути перевірена викладачем.

     Відео презентація онлайн курсу (03:10)

      Зміст навчального курсу Перейти до розділів курсу >>

Курси бухгалтерів онлайн  Теоретичні основи бухгалтерського обліку

Бухгалтерські курси онлайн  Баланс і його побудова

Онлайн навчання бухгалтерів  Рахунки обліку та відображення операцій в системі рахунків

навчання бухгалтерів онлайн  Основи податкового обліку (єдиний податок, податок на додану вартість, податок на прибуток)

дистанційні бухгалтерські курси  Організація комп'ютерного обліку за допомогою програми «1С: Бухгалтерія 8 для України»

онлайн навчання бухгалтерів і 1С дистанційні курси бухгалтерів онлайн Налаштування користувача та програми

навчальні курси бухгалтерського обліку  Організація аналітичного обліку, заповнення довідників

дистанційні курси бухгалтерів онлайн  Кадровий облік

вивчення бухгалтерського обліку онлайн  Облік операцій в оптовій торгівлі

  Облік банківських операцій

  Аналіз даних за допомогою стандартних звітів

  Використання управлінських звітів

  Облік основних засобів

  Облік нематеріальних активів

  Облік малоцінних активів

  Облік одержуваних і реалізованих послуг

  Облік касових операцій

  Облік операцій з підзвітними особами

  Облік зарплати (нарахування, лікарняні, відпускні, утримання, нарахування з ФОП)

  Організація обліку зарплати в 1С

  Виплата зарплати і сплата внесків з зарплати

  Облік виробництва продукції

  Закриття місяця і визначення фінансових результатів

  Регламентована звітність (звітність до податкової інспекції та інших державних органів)

    Безкоштовний доступ до навчальних розділів

Ви маєте можливість познайомитися з деякими розділами навчального курсу:

Всі розділи навчального курсу >>

01. Теоретичні основи бухгалтерського обліку >>

06. Загальні принципи роботи в 1С >>

07. Початок обліку в програмі 1С >>

Це дасть Вам можливість зрозуміти методику навчання, ознайомитися зі змістом курсу, переглянути відео уроки та лекції, пройти тести.

     Відгуки про навчальний курс

Віра Волченко: Нещодавно я закінчила онлайн курс по сучасній версії програми «1С: Бухгалтерія». Мені просто пощастило, що я знайшла в інтернеті сайт Навчально-консалтингового підприємства «Орієнтир». У найкоротші терміни я змогла вивчити вісімку, вивчити можливості програми, отримала практичний досвід роботи з документами, довідниками. Хочу відзначити відмінну подачу матеріалу, все по суті, чітко, доступно, тільки найнеобхідніше. Я слухала лекції і все розуміла з першого разу. Завдяки зворотньому зв'язку завжди можна було отримати консультацію з проблемних питань. Олег Володимирович, велике Вам спасибі за якісне навчання, обов'язково порекомендую своїм знайомим.

Тетяна Ворона: При зміні місця роботи у мене виникла необхідність навчитися працювати з програмою "1С: Бухгалтерія 8". Проблема була в тому, що пройти навчальний курс за місцем проживання не було можливості і їздити за більш ніж 100 км на курси теж не було ні можливості, ні бажання. В інтернеті знайшла сайт навчального центру «Орієнтир». Відразу, зізнаюся, були сумніви (погодьтеся сьогодні в інтернеті дуже багато бажаючих легко заробити гроші), але потім зрозуміла, що не тільки не помилилася у своєму виборі, а навпаки мені дуже пощастило. ОПЕРАТИВНО, ЯКІСНО, ДОСТУПНО, ПРОФЕСІЙНО - так я можу охарактеризувати роботу Олега Володимировича і його команди. Спасибі Вам велике за Вашу працю!

Наталя Шірогорова: У процесі навчання мені сподобалося те, що дано багато практичних матеріалів і прикладів. >Дуже багато відео уроків по всім основним ділянкам обліку з докладним поясненням різних ситуацій. Також я отримала відповіді з деяких проблемних ситуацій, які виникали у мене при веденні обліку.

     Комплектація і вартість навчання
Комплекти навчальних матеріалів (на вибір)
Сума Оплатити
Комплектація А: доступ на сайт + 3 методичних посібника + можливість навчальну версію 1С і все відео уроки одним файлом скачати з сайту 1780 грн.
>>
Комплектація Б: доступ на сайт + 3 методичних посібника + все відео уроки і програма 1С на нашій флешці 1950 грн. >>

Примітка:  перевірка завдань та підтримка передбачена при всіх варіантах комплектації.

     Форми оплати курсу

1. Оплата через систему інтернет-платежів "Приват 24" (для власників карти "Приватбанку").

2. Оплата через термінали "Приватбанку".

3. Оплата по банківській карті будь-якого банку.

4. Банківський переказ (для юридичних осіб).

5. Оплата при отриманні навчальних матеріалів у відділенні "Нової пошти" (вартість їх послуги - від 40 до 60 грн.).

Юридичним особам на електронну адресу висилається Рахунок на оплату.

     Запис на курсове навчання

Записатися на навчання або задати питання можна в будь-якому регіоні України за вказаними телефонами або в онлайн режимі.

(096) 717-00-52,  (098) 650-26-86,  (093) 480-91-71

Заповніть заявку на онлайн-навчання і ми зв'яжемося з Вами в найближчі години.

Заявка на курси бухгалтерів і 1С Київ

Онлайн заявка на навчання

Не втрачайте час! Почніть навчатися прямо зараз!

 

Авторизація

Контактні телефони

096-717-00-52
098-650-26-86
093-480-91-71