Всеукраїнський центр навчання і підтримки "Орієнтир"      

Всеукраїнський центр навчання і підтримки "Орієнтир"

     Загальна інформація про дистанційний навчальний онлайн курс

дистанційні курси 1с онлайнДистанційний навчальний онлайн курс «1С: Бухгалтерія для України» призначений для жителів будь-якого регіону України, які бажають вивчити основи роботи в програмі "1С: Бухгалтерія" версії 8. Навчально-консалтингове підприємство "Орієнтир" було першим підприємством в Україні, що почало активно використовувати методику дистанційного онлайн навчання 1С. Комп'ютерні технології дозволяють підвищити ефективність освоєння навчальних матеріалів. Наш сайт оптимізований для навчання на мобільних пристроях, а це важливо з точки зору зручності вивчення матеріалів. Онлайн навчання 1С має велику популярність, так як у нього є безсумнівні переваги.

     Переваги онлайн навчання

Ви можете вчитися, перебуваючи в будь-якому регіоні України, в будь-який зручний Вам час, не виходячи з дому. Вартість дистанційних курсів нижче стаціонарних. Інтенсивність і тривалість занять Ви регулюєте самостійно. Ви можете вибирати мову посібників та інформації на сайті. Після закінчення стаціонарного навчання, в кращому випадку, у Вас залишиться методичка навчального центру, а в гіршому - списаний зошит. У нас же Ви отримуєте цілий набір матеріалів і механізмів підтримки (доступ на сайт, книга, практичні методички з ілюстраціями, відео уроки тривалістю понад 13 годин на флешці, тести для закріплення пройденого матеріалу, доступ на сайт підтримки, відкрита лінія консультацій). Все це можна використовувати в будь-який час, в тому числі і після проходження навчального курсу.

      Для кого цей навчальний курс?

Навчальний курс "1С: Бухгалтерія для України 8" для тих, хто хоче:

Вивчити програму 1С з "нуля", отримати затребувані знання і заробляти гідні гроші.

Закріпити і розширити свої знання, отримати нові і впевнено вести облік на підприємствах різних форм власності та видів діяльності.

Комплексно вивчити саму останню версію програми "1С: Бухгалтерія 8 для України" (зараз без неї ведення обліку немислимо).

Автоматизувати, контролювати і розширювати власний бізнес.

     Що ми Вам надаємо в процесі навчання?

Курси 1с онлайн1. Доступ до навчальних розділів на сайті. Ми Вам надаємо логін і пароль доступу на сайт дистанційного навчання. Навчальні матеріали представлені у вигляді лекцій, відео уроків, консультацій, тестів і контрольних завдань. Лекції та відеоуроки можна переглядати на сайті або завантажити на свій комп'ютер. Велика частина навчального матеріалу містить практичну частину, що дозволяє учневі краще освоїти матеріали.

Курси навчання 1с онлайн 2. Навчальну версію програми і відеокурс фірми 1С. Вам надається учбова версія програми "1С: Бухгалтерія 8", яка є аналогом робочої, але має деякі обмеження (наприклад, не можна роздрукувати документи).

3. Флеш-диск з відео уроками і практичні посібники. Ви отримуєте флешку з авторськими відео уроками або посилання на їх завантаження. Тривалість відео уроків - більше 13 годин. Також Ви отримуєте два практичних посібника (російською або українською мовою) обсягом близько 200 сторінок (теорія, приклади, ілюстрації, завдання). Навчальні матеріали відправляються Вам по "Новій пошті" протягом 24 годин після оплати або оформлення Заявки на навчання.

Навчання 1с онлайн 4. Знижки при купівлі програм 1С. Курсисти можуть купити ліцензійну базову версію програми "1С:Бухгалтерія 8" всього за 2000 грн. при її ринкової вартості 2240 грн., тобто знижка складе 240 грн. Базова версія призначена для ведення обліку на невеликих підприємствах різних форм власності та видів діяльності. Дану знижку можна буде отримати і після закінчення навчання.

Курси 1С Бухгалтерія 5. Консультаційну підтримку. На відміну від інших навчальних центрів, ми не тільки навчаємо, а й надаємо підтримку тим, хто пройшов у нас курс навчання. Ви в процесі онлайн навчання і після його закінчення зможете отримувати допомогу у вигляді телефонних і онлайн консультацій з ведення бухгалтерського та податкового обліку та роботі з програмою 1С. Для супроводу також можна використовувати програми віддаленого доступу.

Бухгалтерські онлайн курси 1с 6. Свідоцтво про закінчення курсів. Після закінчення видається (надсилається) Свідоцтво про закінчення курсів навчально-консалтингового підприємства "Орієнтир". У Свідоцтві зазначаються назва курсу, ПІБ курсист, період навчання. Документ підписується і завіряється печаткою. Для отримання Свідоцтва треба виконати всі завдання курсу, а підсумкова база в програмі 1С повинна бути перевірена викладачем.

7. Отримання розширених знань. Якщо Ви хочете ще вивчити основи бухгалтерського і податкового обліку, то звертайтеся до розширеного дистанційного онлайн курсу "Бухгалтерський та податковий облік + 1С:Бухгалтерія 8". Після його закінчення Ви повинні бути готові вести повний облік на малому підприємстві і повноцінно працювати з програмою "1С:Бухгалтерія".  Перейти до курсу "Бухгалтерський та податковий облік + 1С" >>

    Зміст навчального курсу

Організація комп'ютерного обліку за допомогою програми «1С:Бухгалтерія 8 для України»

 дистанційні курси 1с онлайнНалаштування користувача та програми

 Організація аналітичного обліку, заповнення довідників

 Кадровий облік

 Облік операцій в оптовій торгівлі

 Облік банківських операцій

 Аналіз даних за допомогою стандартних звітів

 Використання управлінських звітів

 Облік основних засобів

 Облік нематеріальних активів

 Облік малоцінних активів

 Облік одержуваних і реалізованих послуг

 Облік касових операцій

 Облік операцій з підзвітними особами

 Облік зарплати (нарахування, лікарняні, відпускні, утримання, нарахування з ФОП)

 Організація обліку зарплати в 1С

 Виплата зарплати і сплата внесків з зарплати

 Облік виробництва продукції

 Закриття місяця і визначення фінансових результатів

 Регламентована звітність (звітність до податкової інспекції та інші державні органи)

    Безкоштовний доступ до навчальних розділів

Ви маєте можливість познайомитися з деякими розділами навчального курсу:

Всі розділи навчального курсу >>

01. Теоретичні основи бухгалтерського обліку >>

06. Загальні принципи роботи в 1С >>

07. Початок обліку в програмі 1С >>

Це дасть Вам можливість зрозуміти методику навчання, ознайомитися зі змістом курсу, переглянути відео уроки та лекції, пройти тести.

     Відгуки про навчальний курсі

Віра Волченко: Нещодавно я закінчила онлайн курс по сучасній версії програми «1С:Бухгалтерія». Мені просто пощастило, що я знайшла в інтернеті сайт Навчально-консалтингового підприємства «Орієнтир». У найкоротші терміни я змогла вивчити вісімку, вивчити можливості програми, отримала практичний досвід роботи з документами, довідниками. Хочу відзначити відмінну подачу матеріалу, все по суті, чітко, доступно, тільки найнеобхідніше. Я слухала лекції і все розуміла з першого разу. Завдяки зворотньому зв'язку завжди можна було отримати консультацію з проблемних питань. Олег Володимирович, велике Вам спасибі за якісне навчання, обов'язково порекомендую своїм знайомим.

Тетяна Ворона: При зміні місця роботи у мене виникла необхідність навчитися працювати з програмою "1С:Бухгалтерія 8". Проблема була в тому, що пройти навчальний курс за місцем проживання не було можливості і їздити за більш ніж 100 км на курси теж не було ні можливості, ні бажання. В інтернеті знайшла сайт навчального центру «Орієнтир». Відразу, зізнаюся, були сумніви (погодьтеся сьогодні в інтернеті дуже багато бажаючих легко заробити гроші), але потім зрозуміла, що не тільки не помилилася у своєму виборі, а навпаки мені дуже пощастило. ОПЕРАТИВНО, ЯКІСНО, ДОСТУПНО, ПРОФЕСІЙНО - так я можу охарактеризувати роботу Олега Володимировича і його команди. Спасибі Вам велике за Вашу працю!

Наталя Шірогорова: У процесі навчання мені сподобалося те, що дано багато практичних матеріалів і прикладів. Дуже багато відео уроків по всім основним ділянкам обліку з докладним поясненням різних ситуацій. Також я отримала відповіді з деяких проблемних ситуацій, які виникали у мене при веденні обліку.

     Комплектація і вартість навчання
Комплекти навчальних матеріалів (на вибір)
Сума
Комплектація А: доступ на сайт + 2 методичних посібника + можливість навчальну версію 1С і все відео уроки одним файлом скачати з сайту 3700 грн.
Комплектація Б: доступ на сайт + 2 методичних посібника + все відео уроки і програма 1С на нашій флешці 3900 грн.

Примітка:  перевірка завдань та підтримка передбачена при всіх варіантах комплектації.

     Форми оплати курсу

1. Оплата через систему інтернет-платежів "Приват 24" (для власників карти "Приватбанку").

2. Оплата через термінали "Приватбанку".

3. Оплата по банківській карті будь-якого банку.

4. Банківський переказ (для юридичних осіб).

5. Оплата при отриманні навчальних матеріалів у відділенні "Нової пошти" (вартість їх послуги - від 40 до 60 грн.).

Юридичним особам на електронну адресу висилається Рахунок на оплату.

     Запис на курсове навчання

Записатися на навчання або задати питання можна в будь-якому регіоні України за вказаними телефонами або в онлайн режимі.

  (096) 717-00-52,  (093) 480-91-71, (098) 650-26-86

Заповніть заявку на онлайн-навчання і ми зв'яжемося з Вами в найближчі години.

Заявка на курси бухгалтерів і 1С Київ

Онлайн заявка на навчання
Powered by BreezingForms

Не втрачайте час! Почніть навчатися прямо зараз!

Авторизація

Контактні телефони

096-717-00-52
098-650-26-86
093-480-91-71