Всеукраїнський центр навчання і підтримки "Орієнтир"      

Всеукраїнський центр навчання і підтримки "Орієнтир"

      Загальна інформація про навчальний курс
Курси бухгалтерів ХарківБухгалтерські курси в Харкові проходять в центрі міста в міні-групах. Також можна навчатися дистанційно. У процесі навчання бухгалтерів використовуються сучасні технології навчання, які зводять до мінімуму ручну роботу і дозволяють у невеликі терміни освоїти практику ведення обліку. Кожен курсист навчається за одним комп'ютером. При вивченні матеріалів з бухгалтерського обліку та роботі з програмою "1С:Бухгалтерія" використовуються методички з прикладами та завданнями.

Навчально-консалтингове підприємство "Орієнтир" має великий практичний досвід проведення даного курсу - понад 15 років. На відміну від інших навчальних центрів, ми спеціалізуємося на курсах бухгалтерського обліку та вивченні програми 1С. Наші викладачі є досвідченими практиками, які ведуть облік на декількох підприємствах різних форм власності та видів діяльності. По закінченні наших курсів Ви повинні вміти вести повний облік на невеликому підприємстві як головний бухгалтер і повноцінно працювати з програмою "1С:Бухгалтерія" версії 8.

       Для кого цей навчальний курс?

бухгалтерські курси ХарківКурс "Бухгалтерський і податковий облік + програма" 1С: Бухгалтерія для України 8 " для тих, хто хоче:

Вивчити бухгалтерський і податковий облік, а також програму 1С з "нуля", отримати затребувані знання і заробляти гідні гроші.

Закріпити і розширити свої знання, отримати нові і впевнено вести облік на підприємствах різних форм власності та видів діяльності.

Комплексно вивчити саму останню версію програми "1С:Бухгалтерія 8 для України" (зараз без неї ведення обліку немислимо).

Автоматизувати, контролювати і розширювати власний бізнес.

       Можливі форми навчання

Курси бухгалтерів онлайнМи Вам пропонуємо дві форми навчання на вибір:

- Навчання в групах в нашому офісі. Формуються групи, в яких кількість учнів становить від 3 до 7 чоловік. Початок занять по мірі формування групи.

- Дистанційне онлайн навчання. Ви можете вчитися тоді, коли Вам це зручно, в будь-який час доби, не виходячи з дому. Навчання можна почати в будь-який день (докладніше >>).

      Що ми Вам надаємо в процесі навчання?

курси бухгалтерів Харків1. Методичні посібники. При вивченні матеріалів з бухгалтерського та податкового обліку, а також роботі з програмою "1С:Бухгалтерія" використовуються кілька практичних посібників (більше 250 стор. тексту з теорією, прикладами, завданнями, ілюстраціями). В результаті, до мінімуму зводиться ручна робота по запису теорії або умов завдань. Також надаємо додатки з бланками основних звітів та планом рахунків.

бухгалтерські курси в Харкові2. Доступ до навчальних розділів на сайті. В процесі навчання Ви будете мати доступ до бази даних в розділі дистанційного навчання. Навчальні матеріали представлені у вигляді лекцій, відеоуроків, консультацій, законодавчої бази, тестів і контрольних завдань. Додаткове використання онлайн технологій в процесі стаціонарного навчання істотно підвищує його ефективність. Наше підприємство єдине в Україні, що застосовує дану методику.  Ознайомитися з усіма розділами >>>

курси бухгалтерського обліку Харків3. Навчальну версію програми і відеокурс фірми 1С. Вам надається учбова версія програми "1С:Бухгалтерія 8". Вона дозволить Вам в домашніх умовах пройти всі етапи роботи з програмою 1С. Також надається видео курс фірми 1С "Ефективна робота з програмою "1С:Підприємство 8". Учбова версія має деякі обмеження (наприклад, не можна роздрукувати документи).

курси бухгалтерів 4. Авторські відео уроки. Ми надамо Вам наші авторські відео уроки, тривалістю більше 17 годин (їх можна записати на флешку). У відео курсі на прикладах розглядаються всі основні аспекти бухгалтерського і податкового обліку, а також принципи роботи в програмі "1С: Бухгалтерія". Таким чином, пропуск занять не буде катастрофою, так як відео урок є аналогом заняття в групі.

Курси бухобліку Харків5. Продаж робочих версій програми 1С. Ви зможете купити ліцензійну базову версію програми "1С:Бухгалтерія 8" за 2240 грн. Базова версія призначена для ведення обліку на невеликих підприємствах різних форм власності та видів діяльності.

курси бухгалтера Харків6. Консультаційну підтримку. На відміну від інших навчальних центрів, ми не тільки навчаємо, але й надаємо підтримку тим, хто пройшов у нас курс навчання. Ви в процесі навчання і після його закінчення зможете отримувати допомогу у вигляді особистих, телефонних та онлайн консультацій з ведення бухгалтерського та податкового обліку та роботі з програмою 1С на своєму підприємстві. Для онлайн консультацій можна використовувати програми віддаленого доступу.

Свідоцтво про закінчення курсів7. Свідоцтво про закінчення курсів. Після проходження навчання видається Свідоцтво про закінчення курсів навчально-консалтингового підприємства "Орієнтир". У Свідоцтві зазначаються назва курсу, ПІБ курсиста, період навчання. Документ підписується і завіряється печаткою. Свідоцтво дозволяє надалі отримувати консультації на пільгових умовах, а також допомогу у працевлаштуванні.

вивчення бухгалтерського обліку в Харкові8. Допомога в працевлаштуванні. Після проходження навчання видається Свідоцтво про закінчення курсів навчально-консалтингового підприємства "Орієнтир". У Свідоцтві зазначаються назва курсу, ПІБ курсиста, період навчання. Документ підписується і завіряється печаткою. Свідоцтво дозволяє надалі отримувати консультації на пільгових умовах, а також допомогу у працевлаштуванні.

      Зміст навчального курсу

Теоретичні основи бухгалтерського обліку

 Баланс і його побудова

 Рахунки обліку та відображення операцій в системі рахунків

 Основи податкового обліку (єдиний податок, податок на додану вартість, податок на прибуток)

 Організація комп'ютерного обліку за допомогою програми «1С: Бухгалтерія 8 для України»

 Курси бухгалтерів та 1с в ХарковіНалаштування користувача та програми

 Організація аналітичного обліку, заповнення довідників

Кадровий облік

 Облік операцій в оптовій торгівлі

 Облік банківських операцій

 Аналіз даних за допомогою стандартних звітів

 Використання управлінських звітів

 Облік основних засобів

 Облік нематеріальних активів

 Облік малоцінних активів

 Облік одержуваних і реалізованих послуг

 Облік касових операцій

 Облік операцій з підзвітними особами

 Облік зарплати (нарахування, лікарняні, відпускні, утримання, нарахування з ФОП)

 Організація обліку зарплати в 1С

 Виплата зарплати і сплата внесків з зарплати

 Облік виробництва продукції

 Закриття місяця і визначення фінансових результатів

 Регламентована звітність (звітність до податкової інспекції та інші державні органи)

      Безкоштовний доступ до навчальних розділів

Ви маєте можливість познайомитися з деякими розділами навчального курсу:

Всі розділи навчального курсу >>

01. Теоретичні основи бухгалтерського обліку >>

06. Загальні принципи роботи в 1С >>

07. Початок обліку в програмі 1С >>

Це дасть Вам можливість ознайомитися зі змістом курсу, переглянути відео уроки та лекції, пройти тести.

      Місце, час і тривалість навчання
Місце навчання: Харків, вул. Сумська, 39 ( "Університет"), оф.510 (5 поверх; є ліфт).   Подивитися на мапі >>

Час навчання (на вибір): ранок (9.30 - 11.30), день (11.30 - 13.30 або 15.00 - 17.00), вечір (18.30 - 20.30).

Тривалість: від 1,5 до 2,5 місяців; 3 заняття на тиждень. Тривалість курсу залежить від тривалості одного заняття: 2 години або 3 години.

Після запису на курси бухгалтерів в м. Харків ми повідомимо Вам дату початку занять і відповімо на Ваші запитання.

Увага! У найближчі дні починається навчання в групах.

      Вартість навчання та форми оплати
Види оплати (на вибір)
Сума
Одноразова оплата за весь курс ("Бухгалтерський облік + 1С")
5600 грн.
або Оплата частинами (2 платежа) 2900 грн.
Дистанційне онлайн навчання (докладніше >>) 3700 грн.

Примітка: при одночасному записі 2 і більше осіб діє 5% знижка.

Форми оплати: готівковий платіж в нашому офісі, банківський переказ, "Приват 24". Юридичним особам на електронну адресу надсилається Рахунок на оплату.

      Запис на курсове навчання

Запитати про курс бухгалтерського обліку в Харкові Записатися на курси бухгалтерів в Харкові або задати питання можна за вказаними телефонами або в онлайн режимі.

(050) 708-63-74

Після отримання нами Заявки на навчання ми зв'яжемося з Вами, повідомимо Вам орієнтовну або точну дату початку занять на курсах бухгалтерів в Харкові, обговоримо деталі і відповімо на питання.

Заявка на курси бухгалтерів і 1С Харків

Онлайн заявка на навчання
Powered by BreezingForms

"Три речі ніколи не повертаються - Час, Слово, Можливість"

Час, використаний на Навчання, дасть Вам нові Можливості

Авторизація

Контактні телефони

096-717-00-52
098-650-26-86
093-480-91-71